O firmie TECHNO-ARCH

Autorska Pracownia Architektury TECHNO-ARCH działa już od 27 lat . Założył ją w 1992 r i nadal prowadzi – architekt MIROSŁAW PALEJ.

Na postawie wykonanych w jego pracowni projektów powstało wiele budynków zarówno w Opolu jak i w innych miastach Polski. Za niektóre z nich zostały przyznane nagrody i wyróżnienia.

Po 16-tu latach działalności, w 2008 r – pracownia przekształciła się w Spółkę z o.o. a jako wspólnicy dołączyli do niej wieloletni współpracownicy architekci Hubert Boryka i Dariusz Raut. W tym kształcie firma działa już czternaście lat utrzymując swoją pozycję na rynku. Nasza pracownia to stały zespół architektów – pięć pań i trzech panów, co ważne we wszystkich kategoriach wiekowych ;). Taka skala biura, różnorodność osób i osobowości oraz połączenie doświadczenia z młodością pozwala na zmierzenie się z każdym wyzwaniem projektowym będąc blisko klienta i rozumiejąc jego potrzeby. Współpracujemy ponadto na stałe z doświadczonymi biurami zarówno konstrukcyjnymi jak i pozostałych branż.

Specjalizyjemy się w m.in. w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej – hotelowych, biurowych, handlowo usługowych, gastronomicznych, oświatowo – dydaktycznych – łącznie z projektami wystroju wnętrza. Ponadto wykonujemy projekty osiedli i budynków mieszkalnych zarówno wielorodzinnych jak i jednorodzinnych.

Projekty wykonujemy na licencjonowanym wielostanowiskowym oprogramowaniu komputerowym ARCHICAD 26 , a wizualizacje komputerowe i filmy na programie LUMION PRO 12,5 umożliwiającym m.in. śledzenie rzeczywistego trójwymiarowego obrazu projektowanego obiektu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz – od momentu rozpoczęcia prac koncepcyjnych aż do zakończenia projektu.