Projektowanie obiektów użyteczności publicznej

 

Niemal od początku istnienia firmy czyli od ponad 20 lat projektowanie obiektów użyteczności publicznej to podstawowy dział, którym się zajmujemy. Mamy na koncie wiele zaprojektowanych i zrealizowanych obiektów biurowych, hotelowych, usługowych, handlowych, służby zdrowia i podobnych głównie na terenie Opola i województwa, ale również w wielu miejscach w całej Polsce. Możemy z czystym sumieniem stwierdzić, że te dwie dekady dały nam ogromne doświadczenie w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej

Projektowanie obiektów przemysłowych

 

Przez ostatnich dwadzieścia kilka lata zaprojektowaliśmy również całkiem sporo obiektów i zakładów przemysłowych wraz z przeprowadzeniem wszelkich procedur administracyjnych w tym związanych z ochroną środowiska.

Projektowanie osiedli i budynków mieszkalnych

 

W roku 2005 zaprojektowaliśmy nasze pierwsze osiedle mieszkaniowe wielorodzinne. Od tego czasu przez ostatnie czternaście lat w naszej pracowni powstała ogromna ilość osiedli mieszkaniowych zarówno wielorodzinnych jak i jednorodzinnych. Naszymi partnerami są najwięksi deweloperzy na rynku Opolskim. Doświadczenie jakie nabyliśmy przez ostatnie kilkanaście lat w tej dziedzinie jest bezcenne.

Projektowanie domów jednorodzinnych

 

Projektowanie indywidualnych domów jednorodzinnych to dla nas czysta przyjemność i dlatego to robimy. Stanowi to odskocznię od dużych tematów, którymi zajmujemy się na co dzień. To coś jak hobby. Rocznie powstaje u nas w biurze kilkanaście projektów domów jednorodzinnych często wraz z projektami wnętrz, które również wykonujemy

Projektowanie wnętrz komercyjnych i prywatnych

 

Wykonujemy również projekty wystroju wnętrza – najchętniej do zaprojektowanych przez nas obiektów. Projekty naszych budynków, do których aranżowaliśmy wnętrza to najczęściej nasze najbardziej udane realizacje. Wnętrze i bryła zewnętrzna budynku to wbrew pozorom nie są dwa różne światy. Wprost przeciwnie – powinny być spójne stylistycznie. To wtedy właśnie czuć harmonijny przekaz architektury.